MASAJ SALONU

Bostancı Hamam-Spa-Sauna 50 seneyi aşkındır, İstanbul ’da aynı yerde ve mekanda kalitesinden ve prensiplerinden asla ödün vermeden hijyene, kaliteye ve güler yüzlü hizmete önem vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

GALERİ

↓ FİYAT LİSTESİ ↓

FİYATLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ TOPLAYIN

HAMAM, HAVUZ, SAUNA, BUHAR ODASI VE MASAJ HİZMETİ

HAMAM PAKET
TL100
  • HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI + KESE + KÖPÜK MASAJI
MASAJ PAKET
TL200
  • 60 DK MEDİCAL MASAJ + HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI
ELİT PAKET
TL300
  • 60 DK MEDİCAL MASAJ + KAHVE PEELİNG + İÇECEKLER İKRAM + HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI + KESE + KÖPÜK MASAJI
SULTAN PAKET
TL500
  • 60 DK 4 EL MASAJ + KAHVE PEELİNG + İÇECEKLER İKRAM + HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI + KESE + KÖPÜK MASAJI + SIFIR KESE

GENEL BİLGİ

BOSTANCIDA HAMAM MASAJ KEYFİ
BOSTANCI HAMAM SPA SAUNA
RANDEVU ALIN!


BOSTANCI HAMAM SPA SAUNA : İyi bir masaj salonu bulmak için en önemli şey tavsiyedir. Arkadaşlarınıza sorun ya da internet üzerinden gidebileceğiniz salonların fiyatları ve kalitesiyle ilgili yorumlara bakın. Araştırmanızı iyi yapın çünkü masaj rahatlattığı kadar sakatlıklara da neden olabiliyor. Bunun için gittiğiniz salondaki masörlerin sertifikalın olmasına özen gösterin. Ayrıca masaj sonrasında bir süprizle karşılaşmamak için, masaj salonundan seans ücretleri ile ilgili bilgi almayı unutmayın!

Masaj salonu Masöz : Genel olarak masajı insanlar,keyifli vakit geçirmek için tercih etse de,aynı zamanda  masaj sağlık ekipleri ve uzmanları tarafından onaylanan bir tedavi yöntemi arasındadır. Nasıl yani dediğinizi duyar gibi olduğumuz için hemen sizi bu anlamda bilgilendirelim. Bir yerimiz veya bölgemiz ağrıdığında genel olarak ağrımızı dindirmek için ilaç kullanırız veya doktora gideriz. İşte bu anlamda artık ilaç kullanmanıza gerek kalmayacak.

Masaj salonu Masöz :Çünkü ilaç kullanmak ne kadar ağrılarınızı dindirse de böbreklerinize ve midenize zarar verdiğini unutmayınız. Fakat masaj yaptırdığınızda ağrıyan bölgelerinizin artık ağrımadığını fark edecek ve masajın mucizevi etkisiyle tanışmış olacaksınız. Bu söylediğimiz yöntem genel olarak masaj çeşitleri arasında medikal masaj olarak bilinir.

Masaj salonu Masöz : Bu yüzden sizin bütün sıkıntılarınızı giderecek ve bu anlamda kapsamlı masaj çeşitleriyle en güvenilir masaj salonlarından biri demasöz damladır. Bu salonda aradığınız masaj çeşitlerinden hepsini ve istediğinizi yaptırarak sizde derin bir nefes alabilirsiniz. Bu salon profesyonel masözlerin size yaptığı masaj sayesinde kendinize gelemeyecek ve kendinizi inanılmaz rahat hissedeceksiniz.


RANDEVU ALIN!
MASAJ SALONU : İyi bir masaj salonu bulmak için en önemli şey tavsiyedir. Arkadaşlarınıza sorun ya da internet üzerinden gidebileceğiniz salonların fiyatları ve kalitesiyle ilgili yorumlara bakın. Araştırmanızı iyi yapın çünkü masaj rahatlattığı kadar sakatlıklara da neden olabiliyor. Bunun için gittiğiniz salondaki masörlerin sertifikalın olmasına özen gösterin. Ayrıca masaj sonrasında bir süprizle karşılaşmamak için, masaj salonundan seans ücretleri ile ilgili bilgi almayı unutmayın!

MASAJ SALONU : Salona gitmeden önce gitmeye karar verdiğiniz salonun masörü ile tekniği ve seans hakkında bilgi alın. Dilerseniz kadın ya da erkek masör seçme olasılığınız olduğunu unutmayın.Ayrıca masaja başlamadan önce, vücudunuzda herhangi bir problemli yer varsa bunu masörünüze anlatmanızda fayda var. İlk defa masaja gidiyorsanız, terapiye başlamadan önce masörünüzü tanıyın. Bu vücudunuza başka bir insanın vereceği rahatsızlığı önlemek ve heyecanınızı alacak yöntemlerden biridir.

MASAJ SALONU : Rahatlatıcı bir masaj istiyorsanız, zamanında orada olmaya özen gösterin. Böylece tam zamanında hazır olursunuz. Eğer masaj salonu, jakuzi veya sauna gibi olanaklar sunuyorsa, masajdan yarım saat önce bu alanlarda da zaman geçirebilirsiniz. Masaja geç gittiğiniz takdirde, sizden sonra müşteri olacağı için, masör tam saatinde masajı bitirecektir, siz de verimli bir seans geçirememiş olacaksınız.

MASAJ SALONU : Terapist iniz ve sizin yararınıza seanstan önce duş alın. Birçok salon bu olanağı sağlıyor. Gitmeden önce bir sorun eğer böyle bir olanak yoksa, evde duşunuzu alın. Birde masaja gitmeden önce vücudunuza esans içeren herhangi bir ürün uygulamayın. Böylece, seans sırasında kullanılan aromi terapi ürünlerin sihirini bozmamış olursunuz.

MASAJ SALONU : Masaj, tamamen rahatlamak ve tüm stresleriniz den için yaptırdığınız bir şey olduğu için, masaja gitmeden önce çevrenizdekilere de haber vererek telefonunuzu kapatın.

MASAJ SALONU : Masaj öncesinde, tuvalet ihtiyacınızı giderin, çünkü masaj bölünürse hiçbir anlamı kalmayacaktır. “Ben tutarım” diyenlerdenseniz, bu defa da seans esnasında hiçbir şekilde rahatlayamazsınız.

MASAJ SALONU : Üzerinizde bir tek şort kalacağının bilincinde gidin. Bunun nedeni, masörün vucudunuzda rahat çalışabilmesi için hiçbir engel olmamasındandır.

MASAJ SALONU : Masaj yatağına yattınız, üşüyorsunuz ve bir anda arkadanıza Bir şey döküldüğünü hissettiniz, irkilmeyin. Masaj sırasında masörler hem vücudunuzda rahatlamaya hem de rahat çalışmaya uygun bir zemin hazırlamak için yağ kullanırlar. Korkmayın!

MASAJ SALONU : Masaj başladığı esnadan itibaren masörünüzle daima iletişim içerisinde olun. Sizi rahatsız eden ne varsa ona söyleyin. Müzik sesi fazla olabilir, içerisi çok sıcak olabilir… Kendinizi sıkıntıya sokup verimsiz bir terapiye sebep vermeyin.

MASAJ SALONU : Masaj esnasında sıkıntılarınız ve memnuniyetleriniz dışında, masörünüzle çok fazla iletişim içerisine girmeyin. Masaj esnasında eğer bir sorununuz ya da masajla ilgili bir isteğiniz yoksa, gözlerinizi kapayın ve işi, işin uzmanına bırakın.

MASAJ SALONU : Masaj bittikten sonra, kalkmak için hemen acele etmeyin. Rahatlamak ve o huzuru yakalamak için Birkaç dakika verin kendinize. Hemen tekrar hayata dönmek, bir anda fazlaca gerginliğe sebep olabilir.

 Anadolu yakası masöz masaj salonu opsiyonları konusunda çok değişik alternatifler sunmaktadır. Son senelerde masaj çok büyük bir ilginin olması neticesinde masaj salonlarının sayısı artmıştır. Buna bağlı olarak çok sayıda kadın masöz de sektör içine giriş yapmıştır. Farklı beğeni ve zevklere hitap eden görünümler ile dikkat çekerler. Genellikle bir sınırları ya da tabuları söz konusu değildir. Tek görevleri erkek müşterilerinin tam anlamı ile rahat bir şekilde salondan ayrılmasını sağlamaktır. Ankara masözleri, son derece profesyonel  bir biçimde hizmet sağlarlar.

Anadolu yakası masöz masaj salonu nedir?

Anadolu yakası masöz masaj salonu masözler, farklı özellikleri ile müşterilerin değişik beğenilerine hitap etmektedirler. Kadın masözler her türlü masaj tekniği hakkında gerekli olan eğitimi almışlardır. Yani sertifikaları vardır. Anadolu yakası masöz masaj salonu Bayanları Hijyene dikkat eden bu görevliler sayesinde birçok değişik masaj hizmetini başarılı bir biçimde almanız mümkündür.

Anadolu yakası masöz masaj salonu ümraniye

Anadolu yakası masöz masaj salonu konusunda geniş bir skala içinden seçim yapmak mümkündür. En çok tercih edilen masaj Klasik, harem ve köpük masajıdır. Bir diğer ismi kasık masajı olarak belirlenmiştir. Bayan masöz bunu, sadece ellerini kullanarak yapar. Yağ kullanılması gerekmektedir. Yağların insan sağlığına bir zararı yoktur. Kavrama ve hareket ettirme teknikleri ile gerçekleştirilir. Son derece vücudunuzu rahatlatacak bir masaj çeşididir.

Buna ek olarak anti stres masajı ile gerginliklerden kurtulmak mümkündür. Bali masajı bir diğer önemli tekniktir. Esneme sağlamaktadır. İsveç masajı ile kalbe daha fazla kan gitmektedir.

Anadolu yakası masöz masaj salonu kadıköy

Anadolu yakası masöz masaj salonu farklıdır. Masaj fiyatlarında çok farklı rakamlar karşımıza çıkar. Günümüzde en ucuz olan masaj türü klasik masajdır. Vücudun her bölümüne uygulanır. Hem ovalama hem de sıkma gibi teknikler ile yapılır. Fiyatı çok pahalı değildir. İsveç masajı ise biraz daha pahalıdır. Çünkü özel bir şekilde yapılır. Bunun yanı sıra uzmanlık isteyen Bali masajı, genellikle yüksek ücretlidir. Vücudun esnemesine yardımcı olmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

TÜM GÜNLER

SAAT 10:00 – 24:00 ARASI

ADRES

BOSTANCI MH. BAĞDAT CD. NO 524/B