MASAJ SALONU

MASAJ SALONU

Bostancı Masaj Salonu 50 seneyi aşkındır, İstanbul ’da aynı yerde ve mekanda kalitesinden ve prensiplerinden asla ödün vermeden hijyene, kaliteye ve güler yüzlü hizmete önem vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

GALERİ

↓ FİYAT LİSTESİ ↓

FİYATLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ TOPLAYIN

HAMAM, HAVUZ, SAUNA, BUHAR ODASI VE TÜM MASAJ ÇEŞİTLERİ

HAMAM PAKET
TL120
  • HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI + KESE + KÖPÜK MASAJI
MASAJ PAKET
TL200
  • 60 DK KLASİK MASAJ + HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI
ELİT PAKET
TL300
  • 60 DK KLASİK MASAJ
  • + HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI + KESE + KÖPÜK MASAJI
SULTAN PAKET
TL500
  • 60 DK 4 EL KLASİK MASAJ + KAHVE PEELİNG + HAMAM + HAVUZ + SAUNA + BUHAR ODASI + KESE + KÖPÜK MASAJI

GENEL BİLGİ

BOSTANCIDA HAMAM MASAJ KEYFİ
BOSTANCI HAMAM SPA SAUNA
RANDEVU ALIN!

MASAJ SALONU


MASAJ SALONU : İyi bir masaj salonu bulmak için en önemli şey tavsiyedir. Arkadaşlarınıza sorun ya da internet üzerinden gidebileceğiniz salonların fiyatları ve kalitesiyle ilgili yorumlara bakın. Araştırmanızı iyi yapın çünkü masaj rahatlattığı kadar sakatlıklara da neden olabiliyor. Bunun için gittiğiniz salondaki masörlerin sertifikalın olmasına özen gösterin. Ayrıca masaj sonrasında bir süprizle karşılaşmamak için, masaj salonundan seans ücretleri ile ilgili bilgi almayı unutmayın!

Masaj salonu Masöz : Genel olarak masajı insanlar,keyifli vakit geçirmek için tercih etse de,aynı zamanda  masaj sağlık ekipleri ve uzmanları tarafından onaylanan bir tedavi yöntemi arasındadır. Nasıl yani dediğinizi duyar gibi olduğumuz için hemen sizi bu anlamda bilgilendirelim. Bir yerimiz veya bölgemiz ağrıdığında genel olarak ağrımızı dindirmek için ilaç kullanırız veya doktora gideriz. İşte bu anlamda artık ilaç kullanmanıza gerek kalmayacak.

Masaj salonu Masöz :Çünkü ilaç kullanmak ne kadar ağrılarınızı dindirse de böbreklerinize ve midenize zarar verdiğini unutmayınız. Fakat masaj yaptırdığınızda ağrıyan bölgelerinizin artık ağrımadığını fark edecek ve masajın mucizevi etkisiyle tanışmış olacaksınız. Bu söylediğimiz yöntem genel olarak masaj çeşitleri arasında medikal masaj olarak bilinir.

Masaj salonu Masöz : Bu yüzden sizin bütün sıkıntılarınızı giderecek ve bu anlamda kapsamlı masaj çeşitleriyle en güvenilir masaj salonlarından biri demasöz damladır. Bu salonda aradığınız masaj çeşitlerinden hepsini ve istediğinizi yaptırarak sizde derin bir nefes alabilirsiniz. Bu salon profesyonel masözlerin size yaptığı masaj sayesinde kendinize gelemeyecek ve kendinizi inanılmaz rahat hissedeceksiniz.


RANDEVU ALIN!
MASAJ SALONU : İyi bir masaj salonu bulmak için en önemli şey tavsiyedir. Arkadaşlarınıza sorun ya da internet üzerinden gidebileceğiniz salonların fiyatları ve kalitesiyle ilgili yorumlara bakın. Araştırmanızı iyi yapın çünkü masaj rahatlattığı kadar sakatlıklara da neden olabiliyor. Bunun için gittiğiniz salondaki masörlerin sertifikalın olmasına özen gösterin. Ayrıca masaj sonrasında bir süprizle karşılaşmamak için, masaj salonundan seans ücretleri ile ilgili bilgi almayı unutmayın!

MASAJ SALONU : Salona gitmeden önce gitmeye karar verdiğiniz salonun masörü ile tekniği ve seans hakkında bilgi alın. Dilerseniz kadın ya da erkek masör seçme olasılığınız olduğunu unutmayın.Ayrıca masaja başlamadan önce, vücudunuzda herhangi bir problemli yer varsa bunu masörünüze anlatmanızda fayda var. İlk defa masaja gidiyorsanız, terapiye başlamadan önce masörünüzü tanıyın. Bu vücudunuza başka bir insanın vereceği rahatsızlığı önlemek ve heyecanınızı alacak yöntemlerden biridir.

MASAJ SALONU : Rahatlatıcı bir masaj istiyorsanız, zamanında orada olmaya özen gösterin. Böylece tam zamanında hazır olursunuz. Eğer masaj salonu, jakuzi veya sauna gibi olanaklar sunuyorsa, masajdan yarım saat önce bu alanlarda da zaman geçirebilirsiniz. Masaja geç gittiğiniz takdirde, sizden sonra müşteri olacağı için, masör tam saatinde masajı bitirecektir, siz de verimli bir seans geçirememiş olacaksınız.

MASAJ SALONU : Terapist iniz ve sizin yararınıza seanstan önce duş alın. Birçok salon bu olanağı sağlıyor. Gitmeden önce bir sorun eğer böyle bir olanak yoksa, evde duşunuzu alın. Birde masaja gitmeden önce vücudunuza esans içeren herhangi bir ürün uygulamayın. Böylece, seans sırasında kullanılan aromi terapi ürünlerin sihirini bozmamış olursunuz.

MASAJ SALONU : Masaj, tamamen rahatlamak ve tüm stresleriniz den için yaptırdığınız bir şey olduğu için, masaja gitmeden önce çevrenizdekilere de haber vererek telefonunuzu kapatın.

MASAJ SALONU : Masaj öncesinde, tuvalet ihtiyacınızı giderin, çünkü masaj bölünürse hiçbir anlamı kalmayacaktır. “Ben tutarım” diyenlerdenseniz, bu defa da seans esnasında hiçbir şekilde rahatlayamazsınız.

MASAJ SALONU : Üzerinizde bir tek şort kalacağının bilincinde gidin. Bunun nedeni, masörün vucudunuzda rahat çalışabilmesi için hiçbir engel olmamasındandır.

MASAJ SALONU : Masaj yatağına yattınız, üşüyorsunuz ve bir anda arkadanıza Bir şey döküldüğünü hissettiniz, irkilmeyin. Masaj sırasında masörler hem vücudunuzda rahatlamaya hem de rahat çalışmaya uygun bir zemin hazırlamak için yağ kullanırlar. Korkmayın!

MASAJ SALONU : Masaj başladığı esnadan itibaren masörünüzle daima iletişim içerisinde olun. Sizi rahatsız eden ne varsa ona söyleyin. Müzik sesi fazla olabilir, içerisi çok sıcak olabilir… Kendinizi sıkıntıya sokup verimsiz bir terapiye sebep vermeyin.

MASAJ SALONU : Masaj esnasında sıkıntılarınız ve memnuniyetleriniz dışında, masörünüzle çok fazla iletişim içerisine girmeyin. Masaj esnasında eğer bir sorununuz ya da masajla ilgili bir isteğiniz yoksa, gözlerinizi kapayın ve işi, işin uzmanına bırakın.

MASAJ SALONU : Masaj bittikten sonra, kalkmak için hemen acele etmeyin. Rahatlamak ve o huzuru yakalamak için Birkaç dakika verin kendinize. Hemen tekrar hayata dönmek, bir anda fazlaca gerginliğe sebep olabilir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

TÜM GÜNLER

SAAT 10:00 – 22:00 ARASI

ADRES

BOSTANCI MH. BAĞDAT CD. NO 524/B